Artėja gimtadienis, kurį kiekvienais metais stengiuosi nuslėpti keisdamas jo datą asmeniniame profilyje, ar net ištrindamas. Ne todėl, kad pergyvenčiau, kad dar vieneri meteliai praeity, kad daugiau sidabro ant galvos atsirado, bet todėl, kad nemėgstu papraščiausiai jo švęsti, nemėgstu atsakinėti į sveikinimus, jausti įsipareigojimus. Nemėgstu ir viskas… Bet užtai labai mėgstu draugų susibūrimus bėgimo renginiuose, širdį džiugina su visais pasilabinti, pamatyti jų šypsenas ir akis… O dar labiau patinka pamatyti kai daugelis jų įveikia savo maratoną, o ypač pirmąjį!
Tad kaip nepasikviesti draugų į bėgimą, jei šiemet mane pasitinka tikrai gražūs skaičiukai – 50! Todėl šiemet mano gimtadienis bus – GIMTADIENIO MARATONAS!
O prie Pono MARATONO mes dar bėgsime ir ULTRA MARATONĄ – 50km!
Kadangi tai bus šventė su bėgimu, todėl reikalingi bent minimalūs nuostatai.

 

NUOSTATAI

 

GIMTADIENIO MARATONAS – tai maratonas, kuriame aistra bėgti, noras judėti, meilė maratonui nugali viską, net didžiausios kliūtys jam nebaisios.
BĖGIMO VIETA, LAIKAS IR NUOTOLIAI
Bėgimo šventė įvyks  2024-04-15.
Starto laikas:
Pirmadienis:
Startas – 11.00 val.
Numatomos distancijos:
7.03 km, 14,06 km, pusmaratonis; 28,1 km, 35,1 km, maratonas ir  50km.
Vieta:  Karališkių kaimas, Želvos sen. Ukmergės raj. (69 km nuo Vilniaus , 97 km nuo Kauno)
Renginio nuoroda:
Apie sodybą daugiau:

 

DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS
Kadangi tai gimtadienis, todėl bėgimas visiems draugams bus NEMOKAMAS! Bet mielai bus priimami asmeniniai indėliai prie nuomos mokesčio sodybos šeimininkui už priėmimą ir pirties procedūras.
Norintys galės atsivežti savų vaišių sau ir savo senai matytiems draugams 😉 .

 

APDOVANOJIMAI
Kiekvienam gimtadienininkui bus įteiktas atminimo medalis.
Visiems įveikusiems maratoną ir 50km distanciją – RENGINIO MARŠKINĖLIAI DOVANŲ!
Visiems dalyviams skaitmeniniai diplomai su jų bėgimo rezultatu.

 

DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS
Registracija vykdoma adresu:
https://www.myrace.lt/
Numeriai bus išduodami starto vietoje.

 

EIGA, REZULTATŲ FIKSAVIMAS
Trasoje bus įrengta vandens ir maitinimo stotelė, kurioje gimtadienininkams bus dalinami gėrimai – vanduo, Cola, Izotonikas, gaivieji gėrimai, vaisiai, sausainiai, užkandžiai.
Gimtadienininkų trasų įveikimo rezultatai bus įtraukti į bėgimo protokolą ir paskelbti internetiniame GIMTADIENIO MARATONO puslapyje.
Pirmadienio bėgikams , įveikusiems maratoną, bus nustatyta papildoma 7,8 km distancija, kurią įveikus bus užfiksuojamas 50 km distancijos įveikimo laikas.

 

LAIKO LIMITAS
Maratoną reikia gerbti, todėl jį turime ne tik prasivaikščioti, bet nors ir šiek tiek pagal savo galimybes prabėgti. Todėl maratono distancijai skiriamas 6 h limitas.
Visoms kitoms distancijoms laiko limito neskiriama (galėsite bėgti, eiti, žygiuoti iki kol paskutinis gimtadieninkas pakils nuo stalo 😃 ).
P.S. po bėgimo – vaišės 😉 !
Po vaišių – pirtis ir jos procedūros ištvermingiausiems 😉 !

 

.
Organizatorius:
Tortadienio kaltininkas Valdas
Tel.nr. +370 615 32233